STYLE SWITCHER

Choose Colour style

Kurumsal Kimliğimiz

İşletmemiz 4458 sayılı Gümrük Kanununa uygun olarak Feniks Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi unvanını alarak hizmet sektöründe yerini almış, birebir müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş butik bir işletmedir.
İstanbul Gümrük Müşavirleri derneğinin bir üyesi olarak dış ticaret işlemleri çerçevesinde uzmanlık gerektiren ticari işlemlerinizi; deneyimli kadrosu, çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısı ve şubeleri ile hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur. Globalleşen dünya ekonomisi, karmaşıklaşan ticari işlemler ve bunlara bağlı olarak gelişen mevzuat değişikliklerine karşı firmaların yaşadıkları sorunları yerinde ve zamanında görebilen uzman ve dinamik kadromuz ile çağın gereksinimlerine uygun teknolojik altyapımız sayesinde daha hızlı ve güvenli bir hizmet anlayışını sizlere sunmayı prensip edinmiş olan firmamız, Dış Ticaret, İthalat, İhracat, Dahilde İşleme, Hariçte İşleme, Antrepo, Transit, Yatırım Teşvik Uygulamaları, Ürün Güvenliği ve Denetimi Tebliğlerine uygun olarak TSE, TAREKS, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Sanayi Bakanlığı kapsamındaki ürünler için belgelendirme işlemlerini sizler adına dolaylı temsil yolu ile mevzuata uygun olarak gerçekleştirebilmektedir.

Herzaman memnuniyetini düşünerek düşük maliyet ve hızlı işlem kavramlarının dikkate alarak sizler için en uygun olan çözümleri üretip, ticaretinizin aksamadan devamlılığını sağlamak bizim önceliğimizdir. Yıllara yayılan tecrübemiz ve artarak devam eden iş deneyimlerimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyarak yolumuza devam etmekten gurur duyarız..

Hizmet Yelpazemiz

- İthalat İşlemler
- İhracat İşlemleri
- Dahilde işlemler işlemleri
- Hariçte işleme işlemleri
- Antrepo işlemleri
- Transit Ticaret
- Yatırım Teşvik işlemleri
- Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izin işlemleri
- T.S.E uygunluk işlemleri
- TAREKS uygunluk işlemleri vs.

gibi işlemleri bütün gümrük müdürlüklerinde sizler adına dolaylı temsil hakkı ile takip ve sonuçlandıra bilmektedir.